Партнери

INOVA Geophysical

INOVA Geophysical

INOVA Geophysical (США) - це провідний світовий виробник обладнання для георозвідувальних робіт. INOVA Geophysical весь спектр вимірювального обладання для геофізичних робіт - Кабельні та безпровідні вимірювальні системи, Вібросейсмічня вібратори, контролери джерел, Цифрові давачі.

inova3.frb.io

STRYDE

STRYDE

Компанія Stride (Норвегія) - Виробник передових систем безпровідного вимірювання - найменшіих у світі сейсмічних нодів, які назавжди змінюють візуалізацію сейсмічних структур.

strydefurther.com

SERCEL

SERCEL

Sercel є частиною CGG Group, світового лідера в області технологій і HPC, який надає дані, продукти, послуги та рішення в галузі науки про Землю, даних, зондування та моніторингу

www.sercel.com

MND GROUP

MND GROUP

Є найбільшою компанією в Чеській Республіці, яка спеціалізується на розробці, експлуатації та видобудку нафти і газу на території Чеської Республіки та закордоном. Компанія також здійснює експлуатацію підземних газових сховищ.

www.mnd.cz/

Бурова компанія Горизонти

Бурова компанія Горизонти

ТОВ "Бурова компанія Горизонти" проводить свою діяльність в галузі буріння нафто-газових свердловин. 

www.bkgoryzonty.com.ua

Еко-Оптіма

Еко-Оптіма

ЕКО-ОПТІМА — найбільша група компаній Західної України, яка займається розробкою та впровадженням відновлювальних екологічно чистих джерел енергії

www.ecooptima.com.ua

НОРДІК-БУД

НОРДІК-БУД

Компанія "Нордік-Буд" проводить діяльність в галузі будівництва та проектування об'єктів енергетики та нафтогазової галузі.

www.nordikbud.com.ua

Група компаній Західнадрасервіс

Група компаній Західнадрасервіс

Група компаній Західнадрасервіс займається розвідкою, бурінням та видобутком нафти і природнього газу на теренах Західної України.

www.zns.com.ua